Patarimai

Suteikite daugiau spalvų!

Eksperimentuokite su spalvomis, atspindinčiomis Jūsų įmonės logotipą, taip Jūsų darbo rūbai bus ne tik rūbai, bet ir įmonės įvaizdžio dalis. Naudokite kontrastingas spalvas tokioms drabužio detalėms, kaip apykaklė,  rankogaliai, kišenės, sijono ar rankovės skeltas. Sukurkite savo darbo rūbui charakterį.

Nebijokite naujovių

Jeigu galite sau leisti drabužius keisti dažniau, nebijokite vadovautis naujausiomis tų metų mados tendencijomis. 2017 metais naudokite ryškiaspalvius derinius. Šiais metais pačia madingiausia paskelbta šviesiai žalia (angl. Greenery) spalva. Nebijokite drąsesnių detalių, tokių kaip pūstų rankovių ar stačių švarkelio pečių. Derinkite kartu su pieštuko formos sijonu ir mini rankine.

Kruopščiai rinkitės audinį

Kadangi dėvite drabužius kiekvieną dieną ir norite:
kad Jūsų oda kvėpuotų, audinys turėtų būti natūralaus pluošto kaip vilna, medvilnė, linas apie 50 %;
kad jaustumėtės patogiai, audinio sudėtyje turi būti elastano bent keli procentai;
kad būtų lengviau prižiūrėti drabužius ir jie ilgiau tarnautų, likusi dalis gali būti sintetiniai pluoštai;
kad nesiglamžytų, būtų minkšti bei atstumtų purvą ir vandenį, naudokite audinius su travel suit ir kitomis apdailomis.

Balta apykaklė

Moterys juos vilki jau daugiau nei šimtmetį, bet sąmonės ar pasąmonės lygmenyje nepamiršta, kad jie nugvelbti iš vyrų. Palaidinė gali kelti įvairiausių asociacijų su tyrumu, kilnumu, tvarkingumu bei išmintimi. Terminas „balta apykaklė“ reiškia, kad žmogus vadovauja arba dirba protinį darbą. Marškiniai yra neatskiriama klasikinės uniformos dalis.

Rinkitės individualų siuvimą

Drabužio dizainas bus nieko vertas, jeigu drabužis tinkamai neatrodys ant darbuotojo, neatitiks figūros ypatumų, bus per didelis ar per siauras ar netinkamo ilgio. Pasirinkite gamintoją, kuris atsižvelgs į kiekvieno darbuotojo figūros tipą ir sugebės tinkamai pritaikyti drabužį.

Labai svarbu pamušalas

Drabužio viduje naudojamas pamušalinis audinys, tačiau per mažai kreipiama į jį dėmesio. Tai labai svarbi drabužio detalė, nes liečiasi tiesiogiai su Jūsų kūnu. Pasirūpinkite, kad būtų naudojamas ne pilnai sintetinis pluoštas, o pusiau sintetinis, tarkime viskozinis / poliesterinis pamušalinis audinys, kuris bus mielas prie kūno ir pakankamai gerai sugers drėgmę ir tuo pačiu bus pakankamai stiprus lyginant su pilnai natūraliu pluoštu.

Investuokit į iškalbingą darbo rankinę

Griežtos formos rankinė, kurioje galite laikyti tiek savo nešiojamąjį kompiuterį, prezentacijas, asmeninius daiktus (ir Jūsų protą) organizuotai, tai privalomas aksesuaras, kuris aiškiai pabrėžia, kad esate veiklūs ir pasitikintys savimi.

Pritaikykite aksesuarus

Prisiminkite, kad kaklaraištis, kaklaskarė ar diržas labai svarbus darbo aprangos akcentas, pabrėžiantis Jūsų aprangos stilių, gali būti kontrastingos spalvos ar su Jūsų įmonės logotipu.

Nusistatykite dėvėjimo taisykles

Aiškiai apibrėžkite darbo aprangos dėvėjimo ypatumus, kad apranga atrodytų tvarkingai ir vientisai. Nustatykite sijono ilgį, marškiniai dėvimi sukišti ar ant viršaus, liemenė dėvima po švarku ar atskirai. Jeigu darbuotojų figūros labai skirtingos, nurodykite galimus modelio pakeitimus stambioms figūroms.

Batai ir bateliai

Avalynė – itin svarbus aprangos akcentas. Nors aukštakulniai formuoja grakščią eiseną, ilgoms darbo dienoms moterims patartina rinktis stilingus žemakulnius batelius, o aukštakulniais puoštis keliaujant į susitikimą su klientais ar partneriais. Vyrams rekomenduojama visada išliekanti madinga klasikinė elegancija.

Sekite mūsų naujienas!